Wczytuję dane...

Two Notes Torpedo Reload

3199,00 PLN
Model: Torpedo Reload
Realizacja zamówienia: 5 - 7 dni
Producent: Two Notes
   
 
 

Two Notes to producent jednych z najlepszych symualcji paczek oraz mikrofonów na rynku. Aktualnie chyba nie ma studia, które nie posiada na wyposażeniu Torpedo.

  

Reload to idealne rozwiązanie do re-ampingu i cichego nagrywania gitar elektrycznych i basowych - niezbędnik każdego studia. Reload ma w sobie attenuator mocy, loadbox (4,8,16 OHm ), Di-Box i urządzenie do reampingu.

  

Podstawową cechą Torped jest pozostawienie brzmienia gitary bez zmian, tak aby brzmienie kreowała gitara.wzmacniacz/paczka, nie elektronika w Torpedo.

  

Dzięki rozbudowanemu loadboxowi Reload swietnie nada sie zarówno do cichego nagrywania rozkręconego lampowego wzmacniacza, jak i na próbach, czy koncercie gdzie Twoja 100W głowa zagłusza kolegów z zespołu. Reload w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów pozostawia ton wzmacniacza bez zmian, także na userfriendly głośnościach mozesz korzystać ze swojego wzmacniacza. Dzięki korekcji Contour możesz pozostawić Twoje brzmienie bez zmain, lub dodać mu trochę charakteru vintage lub modern.

  

Razem z Reload otrzymujesz nagradzone wieloma nagrodami oprogramowanie Wall Of Sound, które można wykorzystać jako plugin w popularnych programach DAW, jak Cubase, Logic, Pro Tools, Repaer i wielu innych.

Oprogramowanie posiada w standardzie 24 symulacjie paczek, zarówno gitarowych jak i basowych. Do tego dochodzą symulacje końcówek mocy oraz mikrofonów.

Jakby komuś było mało można dokupić symulacje Two Notes lub impulsy innych producentów.