ZVex - Ooh Wah II ręcznie malowany

1689,00 PLN
Model: 502
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Zvex
   
 
 
Ooh Wah II to nowa wersja Ooh Wah. Wersja II w trybie bypass zatrzymuje się na kroku #1 i zaczyna pracę po włączeniu. Istnieje też inny efekt - Seek Wah, ale ten ma to wszystko co tamten i jeszcze więcej! Ma przełącznik Random/Seek zmieniający tryb z działania "krokowego" na losowe. Może być to lekko zagmatwane, ale wystarczy się rozluźnić i pozwolić Ooh Wah na poprowadzenie za rączkę. Jeśli po włączeniu diody będą zaświecały się po kolei, to znaczy że jesteś w trybie "krokowym".

Wiem, że z początku może być niewygodnie, ale zrelaksuj się i pozwól Ooh-Wah prowadzić. Gdy włączysz efekt, prawdopodobnie będzie już odgrywał jakiś patern. Jeśli diody święcą po kolei, jesteś w trybie Seek. Naciskając przycisk Random zmieniasz tryb na Random - losowy. Ustaw pierwszą gałkę z lewej w pozycji środkowej, pozostałe troszeczkę w lewo. Na każdej gałce jest lekkie wcięcie pomocne w określeniu pozycji oraz dioda sygnalizująca pracę oraz ustawienia filtra. Mały przełącznik w pozycji środkowej ustawia Ooh Wah w trybie 8-mio krokowym. Gdy zagrasz jakiś dźwięk usłyszysz w jakim tempie działa efekt. Jeśli chcesz zwiększyć tempo, należy przekręcić gałkę SPEED w LEWO, jeśli zmniejszyć - w PRAWO. Tak. Odwrotnie.

Jeśli poczujesz, że podczas grania zespół nie trzyma ustawionego tempa, możesz wyłączyć i włączyć efekt co spowoduje rozpoczęcie "odtwarzania" paternu od początku. Ta funkcjonalność jest dostępna jedynie w Ooh Wah II.

Zasadniczo, Ooh-Wah to połączenie tremolo i kaczki. Jeśli kojarzysz syntezatory z lat siedemdziesiątych to idea działania tego efektu nie jest Ci obca – działa on dokładnie jak analogowy sekwencer sterujący filtrem.

Do wyboru są tryby 4-ro, 6-cio oraz 8-mio krokowe. 6 kroków dobrze sprawdza się w utworach na 6 lub na 3.

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!