Mad Professor Snow White Auto Wah

1254,00 PLN
Model: 39
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Mad Professor
   
 
 
Mad Professor - Snow White Auto Wah

Układ Snow White Auto Wah bazuje na zaprojektowanym przez BJF układzie pochodzącym z rackowej wersji kaczki i jest zestrojony jak prawdziwa kaczka. Układ został wzbogacony o regulację filtru i zmniejszony tak, by zmieścił się w małej obudowie.

Snow White Auto Wah bardzo szybko i skutecznie reaguje, co jest rzadkością w automatycznych filtrach. Za pomocą czterech potencjometrów możesz w pełni kontrolować efekt.

SWAW zdaje egzamin jako efekt zarówno gitarowy jak i basowy - da się z łatwością dostroić do instrumentu, stylu gry oraz wymagań.

Efekt wyposażony jest w unikatową gałkę DECAY regulującą szybkość opadania filtru. Można ustawić go tak by filtr opadał po każdej zagranej nucie lub wolniej - jak w tradycyjnych efektach autowah.

SENSITIVITY: Ustala poziom uruchomienia efektu. Pozwala dopasować efekt do instrumentu i sposobu gry. Czułość można regulować również za pomocą gałki volume w gitarze
BIAS: Reguluje częstotliwośc rezonansową filtru. Gdy gałka SENSIVITY jest całkiem skręcona, można korzystać z biasu jak z filtra.
< RESONANCE: Reguluje dobroć (Q) filtra.
DECAY: reguluje szybkość opadania filtru. Można ustawić go tak by filtr opadał po każdej zagranej nucie lub wolniej - jak w tradycyjnych efektach autowah.

SPECYFIKACJA:
- Zasilanie: 9VDC
- Pobór prądu: 15mA
- Impedancja wejściowa: 500K
- Impedancja wyjściowa: 1K
- Maksymalny sygnał wejściowy: -20dBV
- True Bypass

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!