Wczytuję dane...

Nexi Rock Ultra Starter Pedalboard

1279,20 PLN
1599,00 PLN
Oszczędzasz 319.80 PLN
Model: Rock Starter
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: NEXI Industries
   
 
 

Nexi zaprezentował bardzo świeże podejście do pedalboardów. Ich pedalboardy mają wbudowany patch box, 2 x USB, zasilanie efektów, tuner z dużym wyświetlaczem rozciągającym się prawie na całą długość pedalboardu (aktywowany przełącznikiem na dolnej krawędzi pedalboard), 3 stopniowy booster (aktywowany przełącznikiem na dolnej krawędzi pedalboard), przełącznik kanałów we wzmacniaczu (aktywowany przełącznikiem na dolnej krawędzi pedalboard). Poza tym firma Nexi wymyśliła autorski sposób podłączania efektów. Ich efekty mają wbudowane złącze, które zasila efekty oraz przesyła sygnał, także nie ma potrzeby podłączania zasilania i patchów - click i gra!

 

Aby podłączyć standardowe efekty, wystarczy dokupić Connexi, które posiada kabelki in i out oraz zasilanie 9V. W sumie jest 8 slotów na 8 efektów.

 

Zestaw składa się z 3 efektów, pedalboardu, wysokiej jakości kabla gitarowego 7m. Torbę jest na pedalboard jest opcjonalna i  znajdziesz ją również w naszej ofercie.

 

Jeśłi chodzi o efekty.

Dutchscreamer - klasyczny tubescreamer. Został zaprojektowany przy współpracy z uznanymi w Holandii firmami zajmującymi się produkcją butikowych efektów. Gra wyśmienicie - 100% TSa!

  

Overdrive - Lekki drive, również zaprojektowany przy współpracy z uznanymi w Holandii firmami zajmującymi się produkcją butikowych efektów. Genialny drive, który ma charakterystykę bardzo podobna do TS, ale jest pozbawiony wysokiego środka, którym charakteryzuje się TS. Bardzo ładnie się przełamuje i brzmi po prostu świetnie.

 

Delay - cyfrowy delay, który jednak całkiem ciepło wybrzmiewa, świetne dopełnienie pozostałych dwóch efektów.

 

Kwota może trochę na początku odrzucać, ale w komplecie mamy pedalboard z zasilaniem, tuner, booster, przełacznik kanałów, patch box, 2 wyjścia USB oraz 3 bardzo dobrej jakości efekty. Na codzień mam do czynienia z bardzo dobrej jakości efektami typu Wampler, Friedman i te z Nexi zdecydowanie nie odstępują im kroku.

 

Wymiary podłogi (W x D x H): 45 x 37 x 15 cm.

Polecamy