Cioks ADAM + G LAB Traveler Board SC

739,00 PLN
Model: ADAM + Traveler Board SC
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Cioks
   
 
 

Na sprzedaż Cioks ADAM + G LAB Traveler Board.

 

Zasilacz jest zamontowany pod Traveler Board, także nie zabiera cennego miejsca na boardzie.

 

ADAM to idealny zasilacz do malego pedalboardu, ma 4 izolowane wyjści, jest w stanie zasilić 2 duże Strymony plus kilka zwykłych kostek. Na wyjściach 1 i 2 możliwe jets przełączenie napięcia z 9 na 12V. W komplecie znajduje się 6 kabelków Flex (w tym Split Flex umożliwiający podlączenie 2 efektów do jednego efektu), które umożliwiają podłączyć 5 efektów do zasilacza. Cioks oferuje szeroką game kabelków umożliwiających podłączenie jeszcze więcej efektów do zasilacza.

Traveler Board to najmniejsza podłoga od G LAB - dla tych co mają kilka podstawowych efektów i cenią sobie prostotę i kompaktowe wymiary.

 

W odróżnieniu od Pedaltranów, których pedalboardy oparte sa na ramie z żeberkami, pedalboard od G Lab wykonany jest z jednego zagietego kawalka aluminium, od spodu wzmocnionego swspornikami. Te wsporniki to warta uwagi rzecz. Podobną konstrukcję mają pedalboardy firmy Temple, no i tam takowych wzmocnień brakuje, także włączenie kaczki graniczy z cudem, poniewać boad się mocno wygina. Podłogi od G Lab są bardzo sztywne, wlączenie kaczki nie jest żadnym wyzwaniem ;)

 

W komplecie znajduje się również bardzo dobrej jakości torba na podłogi. Rzepy sprzedawane są osobno.

 

Wymiary podłogi: 45 x 16 x 5cm

Waga boardu: 0,85 kg

Waga boardu z torbą: 1,8 kg