VooDoo Lab Wahzoo

1569,00 PLN
Model: 19
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: VooDoo Lab
   
 
 
Voodoo Lab WAHZOO™ to najbardziej wszechstronna kaczka na rynku. Łączy w sobie najlepsze klasyczne brzmienia, autowaha idealnego do funku, oraz unikalny, programowalny Stepwah (kaczka krokowa?:-)). Do tego wszystkiego true bypass, z pozłacanymi stykami.

VINTAGE Klarowność i ekspresja klasycznej, mocno kolekcjonerskiej sygnatury Clyde'a McCoy'a. Od razu poczujesz wokalność, muzykalność jej brzmienia.

AUTOWAH  W odróznieniu od innych automatycznych kaczek, tryb Autowah w Wahzoo opiera się na filtrze vintage. Dodatkowo, pozycja pedału pozwala przełączać między trybem normalnym i reverse.

STEPWAH™  W trybie CREATE SEQ, ustalasz paterny składające się z maksymalnie 30 pozycji wychyłu. Przełączając w tryb STEP, Wahzoo automagicznie :-) przelatuje przez zaprogramowaną sekwencję. Możesz zapisać 4 ustawienia sekwencji własnego autorstwa. Dodatkowo, pozycja pedału płynnie zmienia tempo działania!

Zachęcam do zapoznania się z testem kaczek na stronie www.sevenstring.pl
http://www.sevenstring.pl/testy/wielkie-porownanie-kaczek

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!