Wczytuję dane...

Dunlop JH-1B Crybaby Jimi Hendrix Wah

469,00 PLN
Model: 55
Realizacja zamówienia: 3 dni
   
 
 

Wersja z chromowaną stopą, nie do dostania w EU!

Efekt wah wah był jeszcze świeżym wynalazkiem gdy Hendrix rozpoczynał karierę w 1967 roku. Do dzisiejszego dnia mało który gitarzysta jest utożsamiany z tyloma ponadczasowymi zagrywkami z użyciem "kaczki" co on. Efekt którego używał Jimi Hendrix był produkowanym we włoskiej firmie JEN dziełem inżynierów z Thomas Organ Company - to właśnie ten model można usłyszeć w takich uttworach jak "Up From The Sky", "Voodoo Child", "Little Miss Lover" czy "Still Raining, Still Dreaming".
Crybaby JH-1B odtwarza brzmienie tamtego efektu z niespotykaną dokładnością. Gardłowe i ekspresyjne, rozpali Twoją wyobraźnię! Klasyczny wygląd również został w 100% zachowany, włącznie z chromowanym pedałem i korpusem wykończonym we "włoską kruszonkę". Ta "kaczka" to po prostu czysty Hendrix!

-Zasilanie: bateria lub zasilacz 9v
-Wbudowany włącznik/wyłącznik

Jeśli chcesz, aby Dunlop JH-1B pracował w trybie true bypass i był włączany poprzez postawienie nogi na kaczce a nie poprzez przycisk włącz/wyłącz zainteresuj się podstawką pod kaczkę G LAB True Bypass Wah Pad.

Zachęcam do zapoznania się z testem kaczki na stronie www.sevenstring.pl http://www.sevenstring.pl/testy/wielkie-porownanie-kaczek

oraz z testem w Magazynie Gitarzysta 5/2009 (#41) oraz 1/2010 (#49) 

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!