Wczytuję dane...

G LAB True Bypass Wah Pad TBWP

450,00 PLN
Model: 49
Realizacja zamówienia: 48 godziny
Producent: G LAB
   
 
 

Podstawka TBWP to analogowe urządzenie, które znacznie usprawnia korzystanie z efektów typu wah-wah. Używanie tradycyjnej "kaczki" wymaga włączania i wyłączania za pomocą jej wyłącznika. Wiąże się to z koniecznością wykonania dodatkowego ruchu, w trakcie którego granie jest niemożliwe. Podstawka eliminuje tę operację.

Podstawka pod kaczkę typu True Bypass G LAB TBWP


Od teraz wystarczy postawić nogę na "kaczce" by ją włączyć i zdjąć z powrotem – by ją wyłączyć (pozycja w jakiej pozostawiamy pedał "kaczki" może być dowolna). Wyłączenie jest realizowane przez pełne ominięcie "kaczki" ( True Bypass) co wyklucza wpływ układu kaczki na brzmienie gitary. "Kaczkę" należy położyć na podstawce i podłączyć wtyki. Przełącznik własny "kaczki" należy ustawić w pozycji aktywnej, a następnie zablokować znajdującym się na wyposażeniu elementem.


TBWP ma trwałą, malowaną proszkowo metalową obudowę. Podstawkę można zasilić 9V baterią lub zasilaczem.

Zachęcam do zapoznania się z testem G LAB TBWP w Magazynie Gitarzysta 7/2008 (#31) oraz do odwiedzenia strony www.glab.com.pl

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!