Wczytuję dane...

Koch Dummybox Studio/PA

939,00 PLN
Model: 1746
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Koch
   
 
 
To innowacyjne narzędzie wielofunkcyjne powinno znaleźć się w zestawie każdego gitarzysty. Dummybox oferuje rozwiązania dla niemal każdego zastosowania na żywo i/lub podczas nagrań.

Używając Dummyboxa Studio/PA możesz przechwycić dźwięk z wyjścia Twojego wzamcniacza i zarejestrować go z wykorzystaniem sprzętu nagrywającego, grając z niskim poziomem głośności albo nie włączając nawet głośników! Dummybox znajduje się pomiędzy wzmacniaczem a głośnikiem, dzięki czemu przechwytuje barwę, jaką generuje wzmacniacz. Jeśli podłączysz głośnik do odsłuchu, możesz rozkręcić wzmacniacz na maksa, po czym ustawić moc głośników na znacznie niższym poziomie. Dzięki przełącznikowi mającemu trzy pozycje możesz z łatwością zdecydować, czy Twoj głośnik będzie otrzymywał moc rzędu 5% (H), 3% (M) czy 1% (L).

Dummybox Studio/PA może pochłaniać moc wzmacniacza do 60 watów w sposób ciągły, a nagłe skoki do 100 watów nie stanowią dla niego problemu. Nagrywanie ulubionej barwy gitary może dojść do skutku bez podłączenia głośnika. Dummybox Studio/PA ma w pełni zbalansowane wyjście XLR DI. Możesz zdecydować, czy sygnał, który dotrze do konsoli lub sprzętu nagrywającego będzie filtrowany, czy nie. Sygnał filtrowany umożliwia dalsze decyzje, takie jak emulacja umiejscowienia mikrofonu lub rodzaju głośnika.

Specjaliści Koch Amps rozumieją, że autentyczne brzmienie i wiarygodność to najważniejsze rzeczy dla gitarzysty. By to osiągnąć, wykonali Dummyboxa Sudio/PA z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, ukrywając go w wytrzymałej stalowej obudowie.

Niezależnie od tego, czy nagrywasz, grasz na żywo czy próbujesz, pozwól sobie wycisnąć ze wzmacniacza siódme poty, po czym... używając Dummyboxa Studio/PA stłum poziom głośności.
Polecamy