Wczytuję dane...

Two Notes Torpedo CAB

1550,00 PLN
Model: Torpedo CAB
Realizacja zamówienia: 3 do 5 dni
Producent: Two Notes
   
 
 

O firmie Two Notes zrobiło się ostatnimi czasy bardzo głośno, za sprawą ich doskonałych symulacji kolumn gitarowych i basowych.

 

Torpedo CAB to symulator kolumn i końcówek mocy upakowany w stompboxie. CAB posiada większość funkcji Torpedo Live, poza Load Boxem, jednak z wejściem Input dostosowanym do poziomu sygnału płynącego prosto z efektów.

 

CAB umiejscowia się w pedalboardzie na samym końcu efektów, zastępuje on wzmacniacz i paczkę, można od razu wpiąć się w mikser, bez kłopotliwego nagłaśniania wzmacniacza. Realizm odwzorowania poszczególnych modeli paczek jest niesamowity, dlatego coraz więcej tuzów gitarowych korzysta z Torped. CAB jest również idealnym narzędziem do nagrywania gitar i basu w studio oraz do "cichego" ćwiczenia.

 

CAB posiada 32 symulacje kolumn, 8 symulacji końcówek mocy, umożliwia wybór mikrofonu, który zbiera sygnał z wirtualnej paczki. Do CAB jest również dołączona aplikacja, która daje jeszcze większe możliwości kształtowania brzmienia oraz tworzenie i zapamiętywanie presetów. Torpedo CAB ma wyjście słuchawkowe, USB oraz może być sterowany MDI.

 

Polecam!

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...