Jay Turser Telecaster Semi Hollow LT CRUSS DLX

743,00 PLN
Model: 1853
Realizacja zamówienia: 3 dni
   
 
 
Jay Turser to potentat w produkcji budżetowych instrumentów. Jeśli nie masz funduszy na drogi instrument możesz spokojnie zaufać tej marce. Gitara pomimo niskiej ceny jest pełnowartościowym instrumentem, który nie zniechęca do gry, co często mam miejsce w przypadku budżetowych instrumentów. Polecamy !

Dzięki komorze akustycznej gitara jest bardzo głośna już na sucho, bez podłączenia do wzmacniacza. Komora dodaje brzmieniu "powietrza". Przed wysyłką gitara jest regulowana i zakładane są nowe struny!

Gitara elektryczna 6-strunowa. Konstrukcja bolt-on – gryf wkręcany. Korpus typu semi-hollow body z otworem "f" wykonany z drewna lipowego. Gryf klonowy (posiada pręt do regulacji) z palisandrową podstrunnicą. Dwa przetworniki typu single-coil (SS). Potencjometry: 1 x Volume 1 x Tone. Trójpozycyjny przełącznik przetworników. Mostek stały – strings through body, klucze typu die-cast. Osprzęt chromowany. Czarna płytka montażowa. Białe ożyłkowanie korpusu. Wykończenie na wysoki połysk. Kolor: Antique Natural Sunburst.
Polecamy