Roger Mayer VooDoo Vibe TC

1569,00 PLN
Model: VooDoo Vibe TC
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: Roger Mayer
   
 
 

Voodoo Vibe TC to najnowsza edycja kultowego efektu, wykorzystywanego m.in.przez Jimiego Page, Erika Claptona, czy Davida Gilmoura.
 
Vibe TC ma ten sam sound co starszy brat Vibe, jednak jest upakowany w zdecydowanie mniejszej obudowie. Duże gałki pozwalają na kontrole intensywności oraz szybkości vibe stopą w czasie gry.
 
Gałka Intensity pozwala ustawić poziom głębokości efektu - szczególnie warto zwrócić uwagę na fakt, jak specyficznej może się zachowywać w zależności od ustawień pozostałych regulatorów.
 
Gałka Speed reguluje prędkość czy częstotliwość działania efektu w bardzo dużym zakresie.
 
Sweep reguluje zakres pracy chorusa.
 
Level to level ;) z możliwością lekkiego podbicia głośności.
 
The Voodoo-Vibe TC jest całkowicie analogowym układem, a przy tym, dzięki najwyższej jakości zastosowanych elementów i troskliwemu montażowi, dźwięk jego jest pełny, głęboki i pozbawiony szumów. Dzięki temu brzmienie instrumentu, modyfikowane przez układ efektu zachowuje w pełni swoją dynamikę. Dyskretne układy pracujące w klasie A pozwalają zaklasyfikować jakość brzmienia jako 'ultra high audio': stosunek sygnału do szumu wynosi tu 102dB, co daje wynik lepszy o 12dB od jakości płyty CD! Dodatkowy układ zapewniający bezszumową pracę z dowolnymi, nawet niestabilizowanymi zasilaczami dodatkowo zwiększa komfort gry.
 
Vibe TC wyposażony jest w True Bypass lub Hard Wire Bypass - do wyboru ;)
 
Efekt może być zasilany napięciem z zakresu 9-18V, większe napięcie daje większą dynamikę i headroom.