Wczytuję dane...

Koch Startrooper 45W COMBO 1X12 NOWOŚĆ!!!

2659,00 PLN
Model: 1421
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Koch
   
 
 
Nowość od holenderskiego producenta wzmacniaczy KOCH!
Absolutny hit - nie tylko cenowy! ;)

Startrooper to 45W butikowy lampowy wzmacniacz, stworzony z myślą o muzykach potrzebujących wzmacniacza nadającego się i na próbę, i do studia, i do grania w zaciszu domowym.

Startrooper posiada dwa kanały - Clean i Overdrive, dodatkowo drugi kanał posiada przełącznik boost, który dopala kanał Hot - więc w praktyce mamy 3 kanały!!! Wzmacniacz wyposażono we wspólną dla obydwóch/trzech kanałów korekcję - bas, mid, treble oraz mini switch Contour, dzięki któremu wzmacniacz będzie brzmiał "cieplej" lub będzie miał więcej środka. Startrooper stworzony został z myślą o gitarzystach gustujących w mocniejszych gatunkach muzycznych, od klasycznego rocka, po scooop oraz modern heavy!
W komplecie znajduje się dwuprzyciskowy footswitch. Jeden z przycisków przełącza kanały Clean/Overdrive, natomiast drugi przycisk może służyć do włączania/wyłączania pogłosu lub boostera.
Najważniejszą cechą (oprócz świetnego brzmienia) czyniącą z tego wzmacniacza ultra użyteczne narzędzie do pracy każdego muzyka jest potencjometr Dimmer, który działa jak tłumik mocy. Dzięki temu wzmacniacz możesz rozkręcić na maksa, żeby lampy były dobrze wysterowane a potencjometrem Dimmer ściszasz wzmacniacz, żeby nie narażać się sąsiadom. Takie rozwiązania zapewnia, że nawet na niskich głośnościach będzie miał świetną dynamikę i brzmienie. Wzmacniacz posiada sprężynowy Reverb oraz buforowaną pętlę efektów.
Startrooper waży jedynie 16,7 kg!!!