Koch Classic SE 6

3289,00 PLN
Model: 1403
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Koch
   
 
 
Drodzy Państwo, kolejna zacna marka w nasze ofercie - Koch to holenderskie ręcznie robione, dopieszczone i świetnie brzmiące wzmacniacze!!!

Wzmacniacz 6W klasy A typu combo.

Nowe wzmacniacze z serii Classic-SE zaprojektowano z myślą o miłośnikach brzmienia vintage. Prosta konstrukcja Class-A, oparta na najwyższej jakości częściach sprawia, że otrzymujemy esencję lampowego brzmienia. W modelu tym użyto możliwie jak najmniej części, tak aby oddać czystą I zarazem potężną dynamikę. Dolf Koch wie jak sprawić żeby wzmacniacz reagował na rodzaj gitary i artykulację użytkownika. W skład serii Classic-SE wchodzą 2 wzmacniacze C-SE6 (6Watt) combo i C-SE12 (12Watt) combo. Każdy z czterech wzmacniaczy dostępny jest z opcją wyboru lampy na końcówce mocy. Każda z czterech lamp to oczywiście inne, charakterystyczne brzmienie.

KOCH C-SE6 (6Watt) dostępny w wersji z:

- EL84 to esencja rock ‘n roll’a, czyli tłuste, mocne brzmienie. Skręcając głośność w dół uzyskujemy czystość i ciepło. Wzmacniacz otrzymuje głębi w basie, dzwoniących, wysokich częstotliwości i czystej średnicy.

- 6V6 to lampa dla miłośników czystego twangu. Transparentne, otwarte brzmienie. Odkręcając gain uzyskujemy ciepły, dynamiczny crunch, przechodzący w amerykański distortion.

Wbudowany auto-bias umożliwia wymianę lamp mocy bez potrzeby jego regulowania. Seria Classic-SE motywuje do ciągłego kreowania brzmień. Trój pozycyjny switch (Mid-Boost, Bass-Cut i Gain-Boost), potencjometr Gain oraz Volume dają bardzo dużo możliwości. Mid-Boost podbija dokładnie określone przez producenta pasmo w średnicy, Bass-Cut obcina niskie częstotliwości co świetnie wpływa na selektywność brzmienia w przypadku mocnych zniekształceń. Odkręcenie potencjometru Gain w połączeniu z pozycją Gain-Boost to potężna dynamika i coraz więcej pasma im bardziej odkręcamy Volume. Każdy gitarzysta najchętniej nagrywa rozkręcając wzmacniacz na maksimum, tak aby otrzymać odpowiednią dynamikę, pasmo i stopień zniekształcenia. Pozostaje jednak problem szumów z transmisji, którą Classic-SE rozwiązuje wysokiej klasy wyjściem Recording Out z symulacją głośnikową. Wystarczy użyć switch Speaker On/Off i szum znika! Kolejne możliwości daje dodatkowe gniazdo, w które można bezpośrednio podłączyć preamp Pedaltone. Na koniec ciekawostka jaką jest stopniowanie mocy. Switch Standby działa w trzech trybach (Standby, Full-Power, Low-Power). Pozycja Low-Power pozostawia wzmacniacz w trybie pracy na 1/3 mocy, natomiast Full-Power daje maksimum mocy wybranego modelu. Od pierwszych dźwięków seria Class-SE nie pozostawia cienia wątpliwości w jakość i możliwości zastosowania w każdych warunkach.

Specyfikacja:
- Lampy przedwzmacniacza wersji 6W: 1x 12AX7
- Lampy mocy wersji 6W: 1x EL84 lub 6V6
- Jeden kanał
- Kontrola: Gain, Tone, Volume
- Switch front: Gain-Boost, Mid-Boost, Bass-Cut
- Switch tył: Speaker On/Off
- Recording Out
- Wejście linowe 0 dBV
- Wyjścia kolumnowe: 4, 8, 16 Ohm
- Głośnik KOCH VG12-60 dostępny w wersji combo
- Wymiary combo: 34w x 34h x 25d
- Waga combo: 14,5 kg