Wczytuję dane...

Tech 21 Trademark 30

1639,00 PLN
Model: 665
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Tech 21
   
 
 
Trademark 30 to jednokanałowe kombo o mocy 30 W oraz jednym 10" głośniku.

W sekcji Charakter oprócz regulacji Drive (gain) znajduję się trzy przełączniki. Pierwszy odpowiada za wybór rodzaju wzmacniacza, do wyboru są: Calif -Mesa, British - Marshall, Tweed - Fender.Następny przełącznik pozwala wybrać strukturę gainu, do wyboru są: Hot, Hi-Gain, Clean. Ostatni przełącznik pozwala wybrać rodzaj głośnika: UK, US lub Flat.
W sekcji master znajduje się pięć potów: Level, Reverb, Bass, Mid, Treble. Equalizacja jest aktywna, oznacza to, że poszczególne pasma nie tylko są obcinane - jak ma to miejsce w przypadku pasywnego EQ - ale także podbijane w zakresie 12dB. Takie rozwiązanie czyni z Trademarka 30 ultra uniwersalny wzmacniacz. Praktycznie każde brzmienie jesteśmy w stanie uzyskać na tym wzmacniaczu - i co jest najważniejsze - wszystkie emulacje wzmacniaczy, gainu, głośników są w 100% ANALOGOWE!!!

Reverb we wzmacniaczu to najprawdziwszy 3 sprężynowy Accutronics.

Dodatkowo Trademark 30 ma zbalansowane wyjście XLR umożliwiające bezpośrednie nagrywanie - np. wpinając się w konsoletę. Kolejną zaletą jest waga komba - jest leciutki jak piórko ;)

Kombo Tech 21 idealnie nadaje sie do grania w domu, na próbach, na koncertach i do nagrywania - naszym zdaniem najlepszy wzmacniacz tego typu na rynku!

Czas wysyłki - od 3 do 10 dni.

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!