Wczytuję dane...

Koch Jupiter Junior J20C Combo

2099,00 PLN
Model: Jupiter Junior
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Koch
   
 
 

Nowość u Kocha - 20W wersja genialnego comba Jupiter.

Jupiter to 20W butikowy hybrydowy wzmacniacz, stworzony z myślą o muzykach potrzebujących wzmacniacza nadającego się i na próbę, i do studia, i do grania w zaciszu domowym.Jupiter posiada dwa kanały - Cool (clean) i overdrive (Hot), dodatkowo drugi kanał posiada przełącznik boost, który dopala kanał Hot - więc w praktyce mamy 3 kanały!!! Wzmacniacz wyposażono we wspólną dla obydwóch/trzech kanałów korekcję - bas, mid, treble oraz mini switch Contour, dzięki któremu wzmacniacz będzie brzmiał "cieplej" lub będzie miał więcej środka.

 

Wzmacniacz posiada po jednej lampie 12AX7 w preampie i w końcówce mocy.

 
 
Najważniejszą cechą (oprócz świetnego brzmienia) czyniącą z tego wzmacniacza ultra użyteczne narzędzie do pracy każdego muzyka jest potencjometr Dimmer, który działa jak tłumik mocy. Dzięki temu wzmacniacz możesz rozkręcić na maksa, żeby lampy były dobrze wysterowane a potencjometrem Dimmer ściszasz wzmacniacz, żeby nie narażać się sąsiadom. Takie rozwiązania zapewnia, że nawet na niskich głośnościach będzie miał świetną dynamikę i brzmienie. Wzmacniacz posiada Reverb oraz buforowaną pętlę efektów.
Jupiter waży jedynie 20 kg!!!

 

Wzmacniacz wyposażony jest w 10" głośnik Jensen Falcon, który pozwala uzyskać dzwoneczek w górnym pasmie, jest również wyjscie Liniowe, idealne do nagrywania. Do tego dochodzi przepiękny design i skórzana rączka :D

 

Dla mnie ideał!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...