G LAB Tour Board + PB-1 + Patch Box PTB-1

1999,00 PLN
Model: Tour Board + PB-1 + PTB-1
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: G LAB
   
 
 

Zestaw złożony z podłogi Tour Board, Zasilacza do efektów PB-1,Patch Box PTB-1 oraz zestawu 60 szt. rzepów 3M™ Dual Lock™, pozwalającego na przymocowanie 15 efektów do pedalboardu.

 

Zasilacz jak i Patch Box w łatwy sposób montuje się od spodu pedalboardu.

 

Pedalboardy od G Lab to coś więcej niż zwykła podstawka z aluminium pod efekty. G Lab przemyślał dobrze temat podłóg i zaproponował szereg udogodnień, których próżno szukać u konkurencji.

 

W odróżnieniu od Pedaltranów, których pedalboardy oparte sa na ramie z żeberkami, pedalboard od G Lab wykonany jest z jednego zagietego kawalka aluminium, od spodu wzmocnionego swspornikami. Te wsporniki to warta uwagi rzecz. Podobną konstrukcję mają pedalboardy firmy Temple, no i tam takowych wzmocnień brakuje, także włączenie kaczki graniczy z cudem, poniewać boad się mocno wygina. Podłogi od G Lab są bardzo sztywne, wlączenie kaczki nie jest żadnym wyzwaniem ;)

 

Wielu muzyków zwracało G Lab uwagę, ze w pedalboardzie przydałby się zegar, ponieważ nie raz w trakcie grania solówki, niejeden z muzyków traci rachubę czasu i nagle z 1,5 godzinnego koncertu robi się spektakl z 20 min solówką na utwór. Zegar pozwala utrzymać koncert w rozsądnych ramach czasu.

 

W komplecie znajduje się również bardzo dobrej jakości torba na podłogi.

 

Wymiary podłogi: 82x45x7,5cm

Waga boardu: 3 kg

Waga boardu z torbą: 5,15 kg