Moog MF-105 MIDI MuRF

2389,00 PLN
Model: 525
Realizacja zamówienia: 3 dni
   
 
 

Główne cechy:

  • Pasma filtrów z MuRF i Bass MuRF
  • MIDI Clock Sync
  • Tap Tempo
  • Kontrola MIDI CC
  • Edytor patternów

Nie możesz się zdecydować czy wolisz MuRF czy Bass MuRF? Teraz masz oba w jednym urządzeniu.

Kolejną ewolucją MuRFa jest MF-105M MIDI MuRF. MF-105M łączy w sobie zaprojektowanego brzez Boba Mooga klasycznego MuRFa oraz Bass MuRFa, co składa się na jednego, wszechstronnego Moogerfoogera. Jego ciepłe, rezonujące, w 100% analogowe filtry Mid i Bass dają szeroki wachlarz możliwości, od migoczącej, barwnej modulacji i rytmicznego powtarzania do głębokich, basowych groove’ów. Ponadto, jak w przypadku wszystkich Moogerfoogerów, jego pancerna obudowa przetrwa najcięższe próby, zarówno na scenie, jak i w studio.

Ale to nie wszystko. Poza całą gamą wejść napięcia sterującego CV, nowy Moogerfooger został wyposażony w rozbudowaną obsługę MIDI. Teraz można tworzyć sekwencje filtrów o tempie synchronizowanym z innym urządzeniem poprzez MIDI! Można również zdalnie przełączać między różnymi sekwencjami za pomocą komunikatów MIDI Program Change. Ponadto wszystkie parametry ustawiane gałkami na panelu urządzenia mogą być teraz sterowane za pomocą komunikatów MIDI CC a filtry uruchamiane w czasie rzeczywistym za pomocą komend MIDI Note On.

Moog

MF-105M MIDI MuRF może być umieszczony na podłodze, na stole lub w racku, zarówno w domu, w studio, jak i na scenie. Z takim brzmieniem oraz możliwością sterowania urządzenie to daje ogromne możliwości ekspresji brzmieniowej oraz doskonale integruje się ze współczesnym środowiskiem pracy muzyków, producentów i DJ’ów.

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!