Wczytuję dane...

Xotic X-Blender

999,00 PLN
Model: 27
Realizacja zamówienia: 3 do 5 dni
Producent: Xotic
   
 
 

Xotic - X-Blender

X-Blender jest lekarstwem na pogorszenie sygnału, które jest słyszalne podczas korzystania z wielu efektów - pasmo się zawęża, osłabia się dynamika. X-Blender korzysta z technologii pro-audio by rozwiązać pewne problemy i niedoskonałości dźwięku. Został zaprojektowany by być absolutnie transparentnym.

X-Blender jest unikalnym narzędzien dla nowoczesnego gitarzysty/basisty. Jest to przełączalny looper (pętla szeregowa/równoległa). Pętla równoległa pozwala na miksowanie efektów z nieprzetworzonym sygnałem, stwarzając tym samym dużo pełniejszy dźwięk.

X-Blender wyposażony jest w przełącznik podbijający sygnał +6dB, oraz EQ działające wtedy gdy przełącznik BLEND (miks) jest włączony. Posiada też przełącznik odwracania fazy (niektóre vintage'owe efekty działają w przeciwfazie co uniemożliwia miks sygnału).

Specyfikacja:
- Wymiary: 117 x 93 x 50 mm
- Waga: 0.39kg
- Impedancja wejściowa: 1M ohm
- Impedancja wyjściowa: 1K ohm
- Pobór prądu: 20mA
- Wejście na zasilacz 9V

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!