Wczytuję dane...

DiMarzio X2N 7 DP705

399,00 PLN
Model: 1704
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
Dimarzio X2N to pickup który nie bierze jeńców! Zbudowany w oparciu o dwa magnesy sztabkowe zapewnia maksymalny poziom mocy - najmocniejszy pickup Dimarzio!!!
Zaprojektowany tak, aby przesterować wzmacniacz do granic jego możliwości.
Wersja siedmio strunowa została trochę przeprojektowana, tak aby wszystkie 7 strun dobrze się odzywały oraz żeby struna B miała mocny atak i nie muliła.

Pomimo  swojej mocy, X2N pozostaje uniwersalny - cztero żyłowe  wyprowadzenie pozwala na rozłączanie cewek oraz na połączenie równoległe. Pickup rekomendowany do gitar solidbody pod mostek. X2N szczególnie polecany, gdy potrzebne jest maksimum mocy i przesterowania. Zastosowanie magnesów sztabkowych skutkuje równomiernie rozłożonym polem magnetycznym dzięki czemu pickup ma równy, zbalansowany sound.
Ponieważ parametry pojedynczej cewki X2N są bardzo podobne do parametrów wielu Singli, brzmienie X2N w opcji split-coil jest bardzo zbliżone do prawdziwego singla.

Główne cechy:

  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 510
  • rezystancja -13,97

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!