Wczytuję dane...

DiMarzio Tone Zone 7 DP755

369,00 PLN
Model: 1703
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
Tone Zone 7 nie jest klonem wersji sześcio strunowej, lecz całkowicie nowo zaprojektowanym pickupem, który zapewnia brzmienie Tone Zone oraz o wiele więcej.. Tone Zone 7 ma zmniejszone pole magnetyczne oraz specjalnie dostrojone cewki, tak aby wydobyć jak najlepsze brzmienie ze struny B przy zachowaniu świetnego brzmienia reszty strun.

Ekipa DiMarzio chciała zachować brzmienie i moc Tone Zone, jednocześnie zmniejszając pole magnetyczne pickupa, aby struna B lepiej rezonowała. Okazało się, że najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie magnesu ceramicznego zamiast Alnico 5, który "siedzi" w wersji 6 strunowej Tone Zone. Ludzie z DiMarzio znają się na rzeczy, więc nawet po zastąpieniu magnesu Alnico 5 na ceramiczny brzmienie nadal posiada brzmienie Alnico 5, jednocześnie pole magnetyczne jest zredukowane o 40%.

Główne cechy:
  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 385
  • rezystancja -17,86

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!