Wczytuję dane...

DiMarzio Crunch Lab 7 DP708 John Petrucci

389,00 PLN
Model: 1699
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 

Crunch Lab 7 powstał we współpracy z wirtuozem gitary - Johnem Petruccim z Dream Theater. John twierdzi, że jest to najlepiej brzmiący pickup, zarówno w studio jak i na scenie. John używał Crunch Laba na dziesiątym albumie Dream Theater "Black Clouds & Silver Linings".

Pickup wygląda identycznie jak D Sonic 7, jednak "wnętrze" a co za tym idzie brzmienie - zupełnie inne ;-) Crunch Lab 7 jest głośniejszy od D Sonica 7, wysokie tony posiadają więcej głębi, nie kłują w uszy i mają niezły pazur. Pickup - jak sama nazwa sugeruje - nie jest przeznaczony do rzeźni. Dół i środek jest bardziej otwarty co szczególnie ma znaczenie przy grze akordów na mocno przesterowanym wzmacniaczu. Pickup składa się z dwóch różnych cewek: standardowej z siedmioma nadbiegunnkami oraz z nadbiegunnikiem sztabkowym. Dlatego kierunek zamontowania pickupa ma duży wpływ na brzmienie. Petrucci montuje pickup nadbiegunnikiem sztabkowym w stronę gryfu, przez co Crunch Lab brzmi cieplej.

Czterożyłowe wyprowadzenie pozwala rozłączać cewki oraz łączyć je równolegle. Pickup składa się z dwóch różnych cewek więc rozłączając cewki możemy uzyskać dwa różne brzmienia singli.

Główne cechy:
- wyprowadzenie czterożyłowe
- magnes ceramiczny
- sugnał wyjściowy 410
- rezystancja 11,07 K

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!