Wczytuję dane...

Dimarzio D Activator 7 Bridge DP720

349,00 PLN
Model: D Activator 7 Bridge
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 

W 2006 roku Dimarzio przeanalizowało budowę i parametry najpopularniejszych aktywnych pickap'ów w celu wychwycenia ich zalet oraz wad, takich jak: ograniczona dynamika, potrzeba zasilania bateriami. Rezultatem przeprowadzonych badań jest siedmiostrunowy D Activator  7 neck i bridge. Dźwięk jest śpiewny i bogaty w harmoniczne. D Activator 7 bridge jest o 25% głośniejszy od wersji pod gryf. Firma Dimarzio zaprojektowała oba pickupy jako set, więc poziomy głośności są tak ustawione, aby nie było przeskoków przełączając między pickup'ami - co jest częstym problemem aktywnych pickup'ów.
Istotną cechą aktywnych pickap'ów jest to, że w rzeczywistości wcale nie są głośne - zamiast tego mają silny, skompresowany atak co powoduje, że mają taką moc. Tę właśnie cechę udało się uchwycić konstruktorom z Dimarzio w D Activator'ze 7. Ponadto wyeliminowano
 efekt ograniczonej dynamiki przy mocnym uderzaniu struny. D Activator 7 jest w pełni pasywnym pickupem, a co za tym idzie ma szybki atak i reaguje na siłę uderzania w struny.

Jeśli potrzebujesz pickup o cechach pickupów aktywnych, ale nie chcesz, aby Twój pickup był na baterię, bądź nie masz miejsca na nią - D Activator 7 jest najlepszym wyborem dla Ciebie!!!

Rekomendowany pod mostek

W swoich gitarach D Activator 7 zamontowany  mają m.in.:
- Chris Broderick
- Jason Richardson
- Rich Roger
- Tiago Della Vega i wielu innych...

Główne cechy:

  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 460
  • rezystancja - 11.40 k

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!