Wczytuję dane...

G LAB PB-1 Zasilacz do Efektów

796,00 PLN
Model: PB-1
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: G LAB
   
 
 

Zasilacz - Efekty Gitarowe

zasilacz efektów gitarowych 8 Separated 9V Power Box PB-1

PB-1 to zasilacz do efektów gitarowych zasilanych stabilizowanym napięciem stałym (DC) 9V. Zasilacz posiada osiem, w pełni separowanych galwanicznie wyjść, które pozwalają zbudować profesjonalny system gitarowy bez pętli mas i przesłuchów. Ponadto wyjścia numer 4 i 8 posiadają przełączniki umożliwiające zmianę polaryzacji napięcia.

zasilanie efektu gitarowego 8 Separated 9V Power Box PB-1


PB-1 pozwala również uzyskać napięcia 12V i 15V DC za pomocą oferowanych przez G LAB adapterów oraz 18V DC przez prosty do wykonania adapter. Dokładny opis adapterów dostępny w zakładce » Akcesoria.

jak działa zasilacz dod efektów gitarowych

Urządzenie jest przystosowane do zasilania na całym świecie (o napięciu nominalnym od 100 do 230V) i może być mocowane zarówno w pedalboardzie jak i w systemach Rack 19” za pomocą Panelu Przedniego 1U RMS marki G LAB.

Zasilacz wykonany jest w technologii SMPS dzięki czemu:

  • zapewnione jest stabilne napięcie wyjściowe przy napięciu zasilania sieciowego w zakresie od 100V do 230V,
  • posiada dużą moc wyjściową w stosunku do wymiarów i masy,
  • nie posiada typowego transformatora sieciowego generującego zakłócające pole elektromagnetyczne odbierane przez inne urządzenia znajdujące się w pobliżu (np. induktory w „kaczce”).

W zestawie z PB-1 znajdują się między innymi naklejki do opisywania przewodów. Podane na naklejkach polaryzacje, kierunki przepływu energii i napięcia ułatwiają organizację w pedalboardzie i zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia efektu spowodowane niewłaściwym podłączeniem.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...