Wczytuję dane...

Carl Martin Contour'n Boost

699,00 PLN
Model: Contour'n Boost
Realizacja zamówienia: 3 do 5 dni
Producent: Carl Martin
   
 
 

Carl Martin Contour’n Boost powstał specjalnie po to, aby dopalić i przekształcić brzmienie gitary/basu. Układ efektu Contour’n Boost jest linearny i wykonany z komponentów najwyższej jakości. Zapewnia to klarowność dźwięku i wyrazistość średniego pasma, które jest kluczowe dla gitary elektrycznej. Efekt Contour’n Boost posiada filtr High & Low Pass, z częstotliwością X-over 440 Hz. Filtr wysokiego pasma pracuje od 65 Hz do 440 Hz, a filtr niskiego pasma działa od 440 Hz do 8 kHz. Oba filtry mogą się ze sobą splatać i dysponują nawet 12dB zakresem boosta. Te dwa filtry konturu brzmienia umożliwiają dowolną modyfikację barwy w ramach własnej inwencji.

Zasilanie 9 V DC zasilaczem (opcjonalnie), min. 120 mA, 2,1 mm x 5,5 mm wtyk baryłkowy, polaryzacja (-) w środku. Urządzenie posiada także zintegrowany konwerter  DC/DC, który zapewnia wewnętrznie napięcie 12 Volt  i pozwala uzyskać najwyższej jakości sygnał oraz maksymalny headroom.

Zwróć uwagę, że Contour’n Boost należy zawsze umieszczać za innymi przesterami. W innym wypadku pozostałe efekty distortion mogą ograniczyć jego potencjał.

Specyfikacja:

- Efekt Boost & Filter z serii Pro
- Analogowe procesowanie
- Metalowa obudowa
- Kontrolery parametrów Input Gain, High Pass, Low Pass i Output Gain
- Dioda LED
- Nożny przełącznik trybu Bypass
- Wejście/wyjście mono 6,3 mm
- Zintegrowany konwerter  DC/DC zapewnia wewnętrznie napięcie 12 Volt
- Zasilanie 9 V DC zasilaczem (opcjonalnie), min. 120 mA, 2,1 mm x 5,5 mm wtyk baryłkowy, polaryzacja (-) w środku
- Wymiary: (D x S x W) 120 x 95 x 56 mm
- Waga: 625 g
- Wyprodukowano ręcznie w Danii