ZVex - Box of Rock ręcznie malowany

1424,00 PLN
Model: 500
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Zvex
   
 
 
Box of Rock ze stajni Zvex ma za zadanie "symulować" brzmienie klasycznego Marshalla JTM45 non-master-volume rozkręconego na 10. Oczywiście możesz korzystać z Box of Rock w połączeniu z dowolnym wzmacniaczem, ale by usłyszeć brzmienie, które było zamysłem producenta, spróbuj chociaż raz podłączyć go pod wzmacniacz Marshalla. Efekt dobrze reaguje na regulację głośności w gitarze.

Box of Rock ma niezwykle duży head room, niskoszumowy booster 1:50x. Jest to układ bardzo podobny do SHO, z pewnymi ulepszeniami w celu uzyskania brzmienia bardziej przypominającego standardowy wzmacniacz. Kanał BOOST może działać samodzielnie lub w połączeniu z kanałem przesterowanym (działa wtedy PO kanale przesterowanym).

DRIVE: ilość przesteru. TONE: regulacja góry. VOL: głośność. BOOST: poziom kanału BOOST.

Drive i Boost oparte są na konstrukcji znanej z Super Hard-On, więc mogę trochę trzeszczeć. To normalne. Nie należy się obawiać.

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!