ZVex - Woolly Mammoth - ręcznie malowany

1723,00 PLN
Model: 497
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Zvex
   
 
 
Wolly Mammoth, wełniany mamut, delikatny i wrażliwy. Jest to fuzz do basu z ogromną ilością dołu i piękną strukturą harmoniczną, dzięki której równie dobrze radzi sobie z gitarą. Za pomocą gałki PINCH możesz drastycznie wpływać na strukturę harmoniczną. Gałka ta reguluje długość pulsu fali dźwiękowej. W pozycji maks. w lewo, kształt fali jest symetryczny co daje miękki, kremowy dźwięk. Podkręcenie gałki dodaje uroczy intermodulacyjny przester, zawężając kształt fali w asymetryczne pulsy, co czyni brzmienie bardziej "rurowym". Powoduje to również pojawienie się efektu bramki, która daje bardzo dziwną ciszę między dźwiękami.

W większości ustawień można zauważyć, że ciśnienie dolnych częstotliwości jest zachowane. Ten układ działa na częstotliwościach kilka oktaw poniżej progu słyszalności. Doły potrafią wywalić wzmacniacz, więc lepiej uważać.

Gałka WOOL reguluje ilość futra wokół nuty. Gałka EQ reguluje częstotliwość pracy - w lewo dodaje dołu i ujmuje góry, w prawo dodaje górę, potem środek, potem odejmuje dół. OUT reguluje poziom wyjściowy.

Jak zawsze, efekty Zvex są przyjazne Matce Ziemi, Wszechświatowi i jego Mieszkańcom: żadne zwierze nie zostało skrzywdzone podczas produkcji tego efektu. Aha, a cały układ pobiera mniej niż pół miliampera (0,0004A). To mniej niż jedna setna poboru prądu normalnych efektów. Oznacza to, że jeśli wsadzisz do Wolly Mammoth baterię alkaiczną i będziesz pamiętał o wyjmowaniu kabli gdy efekt nie jest w użyciu, prawdopodobnie nigdy nie będziesz musiał jej zmieniać...

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!