Roger Mayer Voodoo-1 Transport Gratis!

1171,00 PLN
Model: 490
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: Roger Mayer
   
 
 
Efekt Voodoo-1 został zaprojektowany i zoptymalizowany tak, by satysfakcjonująco współpracował ze wszystkimi rodzajami pickupów. Stanowi najlepsze rozwiązanie dla użytkowników pickupów typu humbucker, sprawiając, iż grane solo staje się jasne i klarowne, dobrze przebija się przez warstwy dźwięków innych instrumentów, wyróżnia się z całości i jest dobrze słyszalne, a przy tym zachowuje pełne pasmo i nie brzmi "p łasko". W przypadku podłączenia gitary z przetwornikami typu single- coil i użycia kolumny np. 4 x 12 brzmienie instrumentu zyskuje na " masie" i mocy, dzięki czemu łatwo przebija się przez inne instrumenty. Voodoo-1 bardzo dobrze sprawdza się również we współpracy z małymi wzmacniaczami i przy małych głośnościach, sprawiając, że brzmią one jak znacznie większe systemy.
Distortion, dzięki dodawanym składowym harmonicznym, brzmi szczególnie "lampowo" i ciepło, i charakteryzuje się jedwabistą gładkością i subtelną kompresją, właściwą lampowym urządzeniom typu vintage. Potencjometr głośności w gitarze, dzięki analogowej budowie efektu, pozwala wspaniale kontrolować nasycenie przesterowania, umożliwiając płynną zmianę pomiędzy naturalnym tonem gitary a maksymalnym przesterowaniem oferowanym przez Voodoo-1. Potencjometr tonu jest tu zaawansowanym narzędziem, którego konstrukcja została szczególnie silnie zoptymalizowana do współpracy z różnymi typami przystawek. Gałka Gain w efekcie pozwala zaś na używanie Voodoo-1 jako ocieplającego, dodającego energii i poszerzającego pasmo "power boostera" pozbawionego przesterowania w jej minimalnym ustawieniu, w maksymalnym oferując prawdziwie nasycony, silny i bogaty w składowe harmoniczne distortion. Potencjometr Output pozwala na ustawienie wymaganej głośności na wyjściu. Z perspektywy elektroniki sekcja distortion w Voodoo-1 stanowi unikalne połączenie technologii elementów dyskretnych oraz IC, doskonale emuluj ąc brzmienie przesterowania charakterystycznego dla klasycznych wzmacniaczy lampowych. Dzięki swojej elastyczności pozwala na uzyskanie zaskakującej ilości typów efektu distortion, począwszy od łagodnego " ocieplacza", aż po ostry, ekstremalny przester, mimo swojej siły dokładnie przenoszący subtelnie niuanse artykulacyjne.

Zasilanie odbywa się za pomocą zewnętrznego zasilacza 9V / 50mA (lub więcej), nie dołączonego do urządzenia, podłączanego poprzez standardowe złącze DC 2.1 mm, pasujące do wtyczki, w jaką zaopatrzone są wszystkie uniwersalne zasilacze dostępne na rynku. Efekt posiada zabezpieczenie (diodę), które zapobiega uszkodzeniu układu przy podłączeniu zasilania o odwrotnej polaryzacji, oraz układ filtrujący, gwarantujący skuteczną izolację od wszelkich zakłóceń.

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!