Fulltone '70 Pedal Transport Gratis!

715,00 PLN
Model: 454
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Fulltone
   
 
 

Jeżeli kiedykolwiek grałeś na oryginalnym FuzzFxxe z lat 70 to pokochasz to brzmienie. Warto zauważyć, że żaden z masowo produkowanych obecnie efektów nawiązujących do niego nazwą nie daje tego samego dźwięku. Fulltone ‘70 Pedal bazuje na 2 celowo niedopasowanych (dla efektów harmonicznych) tranzystorach silikonowych BC108C, które warczą i „gryzą się“ ze sobą. To efekt dla odważnych! Przy ustawieniu Fuzz na 10 można wydobyć z niego wszystkie rodzaje oscylacji i szalone brzmienia. Nie ma sensu używać go z wah-wah, nie udało się to nawet Jimi’emu Hendrixowi. Takie połączenie zaowocuje „krzykiem“ i „płaczem“. Jeżeli lubisz ciszę i spokój, to nie jest pedał dla Ciebie.
To istna sztuka w pudełku. Efekt zamknięty jest w masywnej stalowej obudowie pokrytej na sucho lakierem w kolorze Deep Purple. Pedał ten jest trochę niesforny ale pełen ciepła. Idealnie sprawuje się ze starszymi 4-wejściowymi wzmacniaczami Marshall, posiada potężniejszy Fuzz niż ‘69 Pedal oraz regulację Mid dla większej przejrzystości i lepszego cięcia.
Fulltone 70 Pedal został w skonstruowany w oparciu o najlepsze efekty tego typu i wykorzystuje sekrety brzmieniowe tych klasycznych, używanych przed laty przez mistrzów. Rezultaty dźwiękowe są niesamowite.

Próbki dźwiękowe:
Próbka 1

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!