Fulltone Catalyst Transport Gratis!

535,00 PLN
Model: 446
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Fulltone
   
 
 

Czym właściwie jest Catalyst? Czy jest to Booster, Overdrive, Distortion czy Fuzz? Odpowiedź brzmi: Catalyst to wszystko z powyższych.
Catalyst świetnie sprawdza się jako czysty booster, doskonale generuje nieskompresowane, potężne brzmienia (a là Jimmy Page czy Jeff Beck) oraz nieskompresowany przester/fuzz - z akcentem na nieskompresowane. Dodatkowymi zaletami Catalysta jest zwarty dół pasma oraz możliwość uzyskania zarówno płaskiej charakterystyki, jak i podbicia przesterowanej średnicy za pomocą dwupasmowego equalizera.

Do czasu pojawienia się Catalysta, tylko pedały typu Fuzzface naprawdę oczyszczały dźwięk po zmniejszeniu poziomu głośności na gitarze. Jednak fuzzy bywają zbyt jasne po zmniejszeniu głośności gałką Volume na gitarze. Catalyst nie posiada tej cechy, zostało to niedawno zauważone i docenione przez Jeffa Becka.

Po przełączeniu przełącznika na pozycję Flame, Catalyst działa jak Fuzz/Distortion.
Po przełączeniu na pozycję Spark, rewelacyjnie sprawdza się jako Clean Boost oraz Overdrive.

Catalyst może być zarówno dziki, jak i subtelny i wyrafinowany. Jest tak wszechstronny, że może wprowadzić w zakłopotanie gitarzystów przyzwyczajonych do efektów generujących wyłącznie jedno brzmienie.


W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!