Seymour Duncan Everything Axe Set

969,00 PLN
Model: 1094
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Seymour Duncan
   
 
 
Specyfikacja:
- komplet przetworników Everything Axe™ Set
- SJBJ-1b JB Jr. do montażu przy mostku
- SDBR-1n Duckbucker (pozycja centralna)
- SL59-1n Little ´59 do montażu przy szyjce
- bardzo wszechstronny zestaw
- od brzmienia Vintage do brzmień Heavy
- zestaw doskonały do różnych gatunków muzycznych
- każdy z przetworników posiada funkcję hum canceling


SL59-1n Little ´59 to Humbucker w formie przetwornika single coil obdarzony legendarnym brzmieniem P.A.F. Doskonale sprawdzi się w muzyce Country, Jazz, Blues, Funk, Classic Rock i Heavy Rock. Nadbiegunniki przetwornika posiadają regulowaną wysokość, co zapewnia osiągnięcie wyrównanej głośności pomiędzy strunami. W porównaniu z JB Jr. przetwornik posiada słabszy sygnał wyjściowy i większą ilość wysokiego środka. Okablowanie 4 przewodami.

SJBJ-1b JB Jr. to posiadający duży sygnał humbucker sztabkowy w obudowie single’a. Zastosowanie podwójnego uzwojenia umożliwia uzyskanie brzmienia kultowego humbuckera JB w obudowie single’a. Regulowane nabiegunniki umożliwiają osiągnięcie idealnej równowagi dla poszczególnych strun i umożliwiają uzyskanie brzmienia typowego dla przetworników dwucewkowych. Brzmieniowo cechuje się bogatymi harmonicznymi i słodko brzmiąca górą. Nadaje się do wszystkich gatunków muzycznych od ciężkiego bluesa aż po heavy metal.

SDBR-1n Duckbucker Projekt przetwornika i brzmienie bazuje na naszym Vintage Rails. Duckbucker posiada jednak 6 regulowanych nadbiegunników i unikalną budowę Split Coli design. Przetwornik posiada ciepłe brzmienie, zrównoważony poziom sygnału wyjściowego, popularny "quack" znany z vintage-owych przetworników Strat® - wszystko to bez zakłóceń i brumów znanych z klasycznych konstrukcji single coil. Pomimo podobieństw do przetwornika Vintage Rails, małe nadbiegunniki sprawiają, że Duckbucker zachowuje się jak tradycyjny przetwornik podczas podciągania strun (bending). Okablowanie 4 przewodami. Przetwornik sprawdzi się najlepiej w gatunkach muzycznych Country, Pop, Surf, Rockabilly, Blues, Ska und Classic Rock. 


Czas wysyłki od 4 do 10 dni.

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!