Seymour Duncan APH-2 Slash Alnico II Pro Humbucker SET

949,00 PLN
Model: 1417
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Seymour Duncan
   
 
 
Na sprzedaż set SD sygnowany przez Slasha - Alnico II Pro Humbucker w kolorze Zebra!!!

Magnesy Alnico II wraz z uzwojeniem cewek o nie za wysokiej mocy zapewniają ciepłe, okrągłe brzmienie o wspaniałym sustainie i lepszej odpowiedzi pracę strun i niuanse artykulacyjne.
Gitarzyści grający klasycznego rocka - tacy jak Slash, którzy preferują przester ze wzmacniacza zamiast przesteru kreowanego przez przystawki przesterowywujące stopień wejściowy pieca pokochają przetworniki APH-2. Ściszając głośność w gitarze crunch przeradza się w fantastyczne czyste brzmienie o dużej klarowności i okrąglejszym ataku.
APH-2 ma zwiększoną moc w stosunku do APH-1, tak żeby pickup miał odpowiedni sustain. Pickup świetnie sprawuje się na clanach i crunchach. Brzmienie jest bardziej surowe niż APH-1, na przesterach dźwięki się pięknie "leją". 

Jeśli potrzebujesz pickup Seymour Duncan, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!