Seymour Duncan Blackouts AHB-3 Mick Thomson EMTY Bridge

579,00 PLN
Model: 915
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Seymour Duncan
   
 
 
Ten Aktywny przetwornik zapewnia osiągnięcie mniej "sprężonego" brzmienia przy rozszerzonym paśmie częstotliwości. Efekt ten zapewnia symetryczny sygnał: w przypadku użycia niesymetrycznego sygnału niemożliwe jest skuteczne wyeliminowanie szumów. Inżynierowie Seymour Duncan opracowali sposób na przesłanie symetrycznego sygnału na preamp, przez co Blackout Active Humbucker posiada poziom szumów niższy od innych przetworników o 12-14db, więcej dołu, góry i wyższy sygnał wyjściowy niż inne przetworniki aktywne. Blackout dostępny jest w wersjach przeznaczonych do użycia w pozycji przy szyjce i mostku oraz jako komplet. Wszystkie dostępne wersje przetwornika dostarczane są wraz z niezbędnym osprzętem: gniazdem, potencjometrami i klipsem do baterii. 

Przedmiotem sprzedaży jest aktywny humbucker pod most, sygnatura znanego i lubianego gitarzysty Slipknota Micka  Thomsona. Pickup różni się od standardowych Blackouts jeszcze bardziej zwartym dołem - grając palmmutingiem uzyskamy jeszcze większy punch - pickup ma także więcej "tnącej" góry.

Specyfikacja:
- aktywny przetwornik gitarowy
- Magnes ceramiczny w wersji bridge
- Symetryczny sygnał przekazywany na preamp zapewniający absolutnie bezszumowa pracę.
- Poziom szumów niższy o 14dB niż w innych przetwornikach aktywnych, więcej dołu, więcej góry, wyższy poziom sygnału wyjściowego
- W zestawie z przetwornikiem dostarczane są potencjometry, gniazdo, klips do baterii
- Ekranowane, trójżyłowe wyprowadzenie
 

Kupując cały set - będzie taniej!

Jeśli potrzebujesz pickup Seymour Duncan, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!