Wczytuję dane...

Lace Dually Red Blue

469,00 PLN
Model: Red Blue Dually
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: Lace
   
 
 
Lace Red Blue może być montowany zrówno pod gryfem jak i mostkiem. Pickup ma chrupiące i ciepłe brzmienie, jak PAF na sterydach. Jego brzmienie to połączenie tłustego P90 z PAF.
 
Pickup składa się z dwóch singli Sensor Red i Blue. Pickup oferuje niespotykaną mieszankę - możesz łączyć Lace Sensory razem w trybie humbuckera, bądź korzystać z brzmienia jakie daje każdy z singli osobno.

"Niebieski" Lace Sensor ma troszkę mocniejszy sygnał oraz cieplejsze brzmienie humbuckera "z lat pięćdziesiątych".

"Czerwony" Lace Sensor to prawie minihumbucker :-) Ma najwyższy output z serii Sensorów. Doskonale sprawdza się pod mostem - daje tłuste, humbuckerowate brzmienie.

Każda z cewek Lace Dually brzmi jak prawdziwy singiel, a dodatkowo posiada kilka zalet, których zwykły singiel nie posiada:

- redukcja brumu - najbardziej znana cecha pickupów Lace Sensor. Stosunek sygnału do szumu niespotykany w innych singlach.
- dzięki 36ciu "delikatnym" polom magnetycznym zredukowano siłę z jaką pickup przyciąga strunę! dzięki temu można znacznie przybliżyć pickup do strun. Efektem jest zwiększony sustain oraz brzmienie bogatsze w harmoniczne. To naprawdę słychać!


Pickup rekomendowany pod mostek.
  • Position: bridge
  • Resistance: 27.2k
  • Peak frequency: 1570
  • Inductance: 10.6 henries