Wczytuję dane...

Dimarzio PAF Joe BK DP213 Satriani

309,00 PLN
Model: PAF Joe
Realizacja zamówienia: 5 do 14 dni
Producent: DiMarzio
   
 
 

PAF Joe to najnowszy pickup zaprojektowany dla wirtuoza gitary Joe Satriani'ego. Joe potrzebował pickup'a pod gryf, który łączył by w sobie najlepsze cechy PAF Pro i oryginalnego gibsonowskiego PAF'a z lat pięćdziesiątych. Dzięki zastosowaniu technologii Virtual Vintage dźwięki grane w niskich pozycjach nie mulą, natomiast dźwięki grane w wyższych pozycjach mają ładnie zaokrągloną górę. Cechy te powodują, że akordy są dobrze zdefiniowane a dźwięki grane w wysokich pozycjach pozostają ładnie zokrąglone i nie tracą na mocy.
PAF Joe ma trochę mniej mocy niż PAF Pro. Świetnym uzupełnieniem PAF Joe jest PAF Pro w pozycji mostkowej, Fred, Breed gryfowy, Air Norton i Norton.

Rekomendowany do montowania w każdej pozycji - pod gryf lub mostek. Sprawdza się w każdym rodzaju gitar: solid body, semi-hollow i hollow body.

W swoich gitarach PAF Joe zamontowany  mają m.in.:
- Joe Satriani
- Alessandro Benveuti
- Josh Rand
- Magnus Olsson
- Matt Aub
- Neil Citron i wielu innych...

Główne cechy:

  • magnes AlNiCo 5
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 272
  • rezystancja - 8.26 k

Na stronie www.dimarzio.com znajdziesz próbki dźwiękowe pickup'ów oraz dostępne kolory.

Jeśli nie mamy danego pickupa na stanie, czas oczekiwania wynosi przeważnie 7-10 dni.

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...