Carvin MB210 Micro Bass Combo

2699,00 PLN
Model: 2142
Realizacja zamówienia: 5 do 14 dni
Producent: CARVIN
   
 

MB210 to ultra kompaktowe kombo basowe o mocy 200W  (250W przy podłączeniu kolumny zewnętrznej)  z dwoma 10"calowymi głośnikami, ważącyme niecałe 17 kg!! 

Dwa 10 calowe głośniki zapewniają szybki atak i dostarczają zadziwiająco dużo głębokiego basu jak na 10 calowe głośniki.

MB210 wyposażony jest w regulację Drive, pozwalającą kontrolować zawartość harmonicznych (od czystego brzmienia po lekki przester) oraz podwójną parametryczną equalizację, która pozwala ukręcić takie brzmienie jakie potrzebujemy. Regulacja Contour, Bass i Treble zapewnia głęboki bass i krystaliczną górę. MB210 wyposażony jest w przełącznik Active, który pozwala dostosować wzmacniacz do instrumentów z elektroniką aktywną lub pasywną. Dodatkowo na panelu znajdziemy przełącznik Mute, który umożliwia wyciszenie wzmacniacza w każdej chwili.

Na panelu znajdziemy również przełącznik Dim/Full,  który dodaje lub obcina górne pasmo - jeśli chcemy klangować wtedy przełącznik Full, jeśli ma być nisko i z "zadymioną" górą, przełącznik przełączamy na Dim.

Na panelu znajduje się wyjście liniowe XLR z regulacją Level oraz przełącznik Pre/Post oraz Ground Lift, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie do systemu PA lub rejestratora.

MB210 ma Master Volume więc przy każdym ustawieniu Drive można ustawić pożądaną głośność.

ID Level kontroluje poziom głośności preampu oraz wyjścia Phones/Tuner (słuchawki/tuner).

Combo wyposażona jest w kompresor.

Jak wszystko u Carvina, MB210 jest produkowany w San Diego USA