G LAB Tour Board + Patch Box PTB-1

1279,00 PLN
Model: Tour Board plus PTB-1
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: G LAB
   
 
 

Zestaw złożony z podłogi Tour Board, Patch Box PTB-1 oraz zestawu 60 szt. rzepów 3M™ Dual Lock™, pozwalającego na przymocowanie 15 efektów do pedalboardu.

 

Pedalboardy od G Lab to coś więcej niż zwykła podstawka z aluminium pod efekty. G Lab przemyślał dobrze temat podłóg i zaproponował szereg udogodnień, których próżno szukać u konkurencji.

 

W odróżnieniu od Pedaltranów, których pedalboardy oparte sa na ramie z żeberkami, pedalboard od G Lab wykonany jest z jednego zagietego kawalka aluminium, od spodu wzmocnionego swspornikami. Te wsporniki to warta uwagi rzecz. Podobną konstrukcję mają pedalboardy firmy Temple, no i tam takowych wzmocnień brakuje, także włączenie kaczki graniczy z cudem, poniewać boad się mocno wygina. Podłogi od G Lab są bardzo sztywne, wlączenie kaczki nie jest żadnym wyzwaniem ;)

 

Wielu muzyków zwracało G Lab uwagę, ze w pedalboardzie przydałby się zegar, ponieważ nie raz w trakcie grania solówki, niejeden z muzyków traci rachubę czasu i nagle z 1,5 godzinnego koncertu robi się spektakl z 20 min solówką na utwór. Zegar pozwala utrzymać koncert w rozsądnych ramach czasu.

 

Pedalboard G Laba ma również miejsce na zasilacz do efektów PB-1 (sprzedawany osobno), którego montaż pod spodem podłogi jest bajecznie prosty.

 

W komplecie znajduje się również bardzo dobrej jakości torba na pedalboard.

 

Wymiary podłogi: 82x45x7,5cm

Waga boardu: 3 kg

Waga boardu z torbą: 5,15 kg

 

Patch Box składa się  z 4 Jacków TRS Stereo IN, 4 Jacków TRS Stereo Out oraz MIDI IN i OUT. Patch box  ułatwia organizację pedalboardu, jak również podpięcie całej podłogi do swojego wzmacniacza, gitary, pętli we wzmacniaczu itp., co docenisz szczególnie w warunkach koncertowych :) Jako, że Jacki IN i Out są w stereo, mozliwe jest również podłączenie kabli sterującymi funkcjami we wzmacniaczu od sterownika (np. G LAB GSC 4) do PTB-1.

 .