G LAB Stage Board 65 x 40 cm

789,00 PLN
Model: Stage Board
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: G LAB
   
 
 

Pedalboard z aluminium

Pedalboardy od G Lab to coś więcej niż zwykła podstawka z aluminium pod efekty. G Lab przemyślał dobrze temat podłóg i zaproponował szereg udogodnień, których próżno szukać u konkurencji.

 

W odróżnieniu od Pedaltranów, których pedalboardy oparte sa na ramie z żeberkami, pedalboard od G Lab wykonany jest z jednego zagietego kawalka aluminium, od spodu wzmocnionego wspornikami. Te wsporniki to warta uwagi rzecz. Podobną konstrukcję mają pedalboardy firmy Temple, no i tam takowych wzmocnień brakuje, także włączenie kaczki graniczy z cudem, poniewać boad się mocno wygina. Podłogi od G Lab są bardzo sztywne, wlączenie kaczki nie jest żadnym wyzwaniem ;)

 

Wielu muzyków zwracało G Lab uwagę, ze w pedalboardzie przydałby się zegar, ponieważ nie raz w trakcie grania solówki, niejeden z muzyków traci rachubę czasu i nagle z 1,5 godzinnego koncertu robi się spektakl z 20 min solówką na utwór. Zegar pozwala utrzymać koncert w rozsądnych ramach czasu.

 

Z tyłu pedalboardu znajduje się otwór, do którego można dokręcić (sprzedawany osobno) Patch Box z 4 TRS Jack IN, 4 TRS Jack Out oraz MIDI IN i OUT. Patch box zdecydowanie ułatwia organizację pedalboardu, jak również podpięcie całej podłogi do swojego zestawu - wzmacniacz, gitara, pętla we wzmacniaczu itp., w warunkach koncertowych.

 

Pedalboard G Laba ma również miejsce na zasilacza do efektów PB-1 (sprzedawany osobno), którego montaż pod spodem podłogi jest bajecznie prosty.

 

W komplecie znajduje się również bardzo dobrej jakości torba na podłogi. Rzepy sprzedawane są osobno.

Charakterystyka pedalboardu:

Wymiary podłogi: 65,5 x 40 x 7,3cm

Waga boardu: 2,15 kg

Waga boardu z torbą: 4 kg